ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2014 Çarşamba 21:35

Son nefesiyle kızını kurtardı

Son nefesini kızı için verdi

ABD’li 33 yaşındaki Jessica Arrendale çocuğunu erkek arkadaşının silahından çıkan kurşunlardan korurken hayatını kaybetti.


ABD’li Çiftin beraber yaşadığı evden silah seslerinin gelmesi üzerine olay yerine gelen polis, talihsiz kadının ve erkek arkadaşının cansız bedeni ile karşılaştı.

Erkek arkadaşı Antoine Davis’in silahından ateşlenen kurşunun başına isabet etmesi üzerine hayatını kaybeden ABD’li Jessica Arrendale’nin öldürülmeden hemen önce çocuğunun hayatını kurtarmak için uğraştığına inanıyor.NTV'de yer alan habere göre, olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Arrendale’nin erkek arkadaşının cinayeti işledikten sonra kendi silahı ile intihar ettiğini ve 37 yaşındaki ABD’li kadının öldürülmeden hemen önce kızını banyoya sakladığını düşünüyor.

Kafasına aldığı darbeler yüzünden yaralanan 6 aylık torunu kızı tarafından kurtarılan acılı anne, medyaya yaptığı açıklamada Davis’in torunu ve kızını öldürmeye çalıştığını ama kızının çocuğunu kurtarmayı başardığını öne sürdü.

Annesini kaybeden 6 aylık bebek ve Arrendale’nin 15 yaşındaki diğer kızının bakımı için yardım etmeye karar veren arkadaşları, çocukların ihitiyaçları doğrultusunda kullanılması için 33 bin dolar (70 bin TL) para topladı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER