ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL30°C
Parçalı Bulutlu
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Aralık 2012 Pazartesi 17:05

Putin Erdoğan'a bakın ne önerdi!

Putin Erdoğana bakın ne önerdi!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, koltuğa otururken zorlanınca, Erdoğan'a spor yapmayı önerdi.


Rusya Devlet Başkanı Putin, Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği toplantısı için Türkiye'ye geldi. Putin, Erdoğan görüşmesi sona erdi. Rusya lideri Vladimir Putin, Ekim ayında planlanan ancak ertelenen Türkiye'ye gezisine keyifli geldi. Uçaktan inerken hostesle şakalaştı, yüzünde gülümseyen bir ifade vardı.

Suriye meselesi nedeniyle ters düşen Erdoğan ile Putin buluşmasını dünya izliyor.

Erdoğan ile Putin'in görüşmesinde ilk konu "Putin'in bel ağrıları"ydı. Putin, koltuğa otururken zorlanınca Erdoğan'a spor yapmayı önerdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin görüşmesi başladı. Putin, görüşmenin gerçekleşeceği Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'ne saat 13.45'te geldi.

PUTİN ERDOĞAN'A SPOR YAPMAYI ÖNERDİ

Rusya Devlet Başkanı Putin, ofisin girişinde Başbakan Erdoğan tarafından karşıladı. Putin ve Erdoğan, daha sonra görüşmenin gerçekleştirileceği salona geçti. İki lider el sıkıştıktan sonra koltuklarını oturdu. Erdoğan ile Putin'in görüşmesinde ilk konu "Putin'in bel ağrıları"ydı. Putin'in Erdoğan'a spor yapmayı önerdiği duyuldu.

ÜST DÜZEY GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i taşıyan uçak, öğle saatlerinde Atatürk Havalimanı'na indi. Bu çerçevede Devlet Konukevi ve çevresinde, sabah saatlerinden itibaren güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarıldı. Putin'in güvenlik gerekçesiyle hangi güzergahı kullanacağı son dakikaya kadar açıklanmadı. Muhtemel güzergahlarda alınan önlemler ise dikkat çekti.  

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER