ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Eylül 2014 Perşembe 14:46

Oyuncak Bebekleri İçin 73 Bin TL Harcıyor

Oyuncak bebekleri için 73 bin TL harcıyor

Birkaç yıl önce 12 haftalık bebeğini düşüren 33 yaşındaki Kerrie Williams, ona benzediğini düşündüğü oyuncak bebekleri satın almaya başladı ve kendini durduramadı.


Kerrie Williams (33) adındaki İngiliz kadın, oyuncak bebeklerine senede 20 bin Sterlin (yaklaşık 73 bin TL) harcıyor.

FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

2012 yılında 12 haftalık bebeğini düşüren kadının oyuncak bebek tutkusu bundan sonra başlamış. Kaybettiği çocuğuna benzeyen bebekler yaptıran genç kadın, onların hepsine de farklı isimler veriyor.

BEBEKLERİNİ GEZDİRİYOR

Onları markete götüren ve sokaklarda gezdiren Kerrie, 'insanlar onları gerçek Bebek sanıyor' diyor.

İKİ KIZINA YETERİNCE İLGİ GÖSTERMİYOR

Kerrie’nin gerçekte Karina (13) ve Jade (12) adında iki kız çocuğu bulunuyor. İki kızına da benzeyen oyuncaklar alan genç kadın, sanki kızlarının bebekliklerini yanı başından ayırmak istemiyor. 'Onların bana verdiği duyguyu başka kimse vermiyor' diyor.

Kerrie’nin eski kocası Paul (35) ise oyuncak tutkusu yüzünden eşinden boşanmış. Kerrie’nin iki kızı da annelerinin oyuncak bebeklere bu kadar para harcamasından şikayetçi. Ayrıca Kerrie, kendi kızlarına cimri davrandığını kabul etse de, bu tutkusundan vazgeçmiyor. Kızlar ise annelerinin oyuncak bebeklere bu kadar çok harcamasından şikayetçi.

BEBEKLER BANA MUHTAÇ

Kerrie “Kızlarımı çok seviyorum, fakat bebekler tamamen annelerine muhtaç, tek istediğim kucağımda tutabileceğim başka bir tane. Kızlarım benden onlara elbise almamı istiyor fakat ileride büyüyecekleri için onlara bunun müsriflik olduğunu söylüyorum. Benim ilgim yerine kendi arkadaşlarıyla dışarı çıkmayı tercih ediyorlar” diyor.

SONSUZA KADAR BENİMLELER

Ancak oyuncak bebekleri için özel tasarımcılarla çalışıyor, Ralph Lauren'den Converse'e kadar onları tepeden tırnağa iyi giydiriyor. 'Kızım benden bir çift Vans istemişti, ona alamayacağımı söyledim. Ancak oyuncak bebeğin ayağında bir çift Vans görünce deliye döndü. Bebeklerime alabilirim çünkü onlar bu ayakkabıları sonsuza kadar giyebilecekler' diyor. 

 

KAYNAK: Haberler.com

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER