SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2014 Çarşamba 16:38

O da Fransız vatandaşı çıktı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/o-da-fransiz-vatandasi-1487616-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/o-da-fransiz-vatandasi-1487616-622x360.jpg
O da Fransız vatandaşı

Fransa hükümeti, geçtiğimiz günlerde IŞİD’in yayınladığı toplu infaz videosunda görülen bir kişinin daha Fransız vatandaşı olduğunu doğruladı.


Fransa hükümeti, geçtiğimiz günlerde IŞİD’in yayınladığı toplu infaz videosunda görülen bir kişinin daha Fransız vatandaşı olduğunu doğruladı.

Fransa Cumhurbaşkanı Francois Hollande, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “IŞİD’e katılan ve videoda görülen Fransızlardan birinin kimliği kesin olarak belirlenirken, diğerinin kimliği araştırılıyor” dedi.

IŞİD’in geçtiğimiz günlerde Suriyeli rehinelerin öldürülmesiyle ilgili yayınladığı görüntülerde 22 yaşındaki Fransız vatandaşı Maxime Hauchard’ın görüldüğü açıklanmıştı. İsmini vermek istemeyen bir yetkili, görüntülerdeki ikinci Fransız vatandaşının Michael Dos Santos olduğunu ve kimliğinin bir arkadaşı tarafından belirlendiğini kaydetti.

 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Güzellik kraliçesi ölü bulundu

SONRAKİ HABER

"Dini mabetlere saldırı kabul edilemez"

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.