SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Aralık 2014 Pazartesi 14:35

Mısır ordusundan IŞİD'e kapsamlı operasyon

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/misir-ordusundan-isidekapsamli-operasyon-1490463-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/misir-ordusundan-isidekapsamli-operasyon-1490463-622x360.jpg
Mısır ordusundan IŞİDe kapsamlı operasyon

Mısır Ordusu Sina Yarımadası'nda teröristlere karşı yaptığı operasyonların görüntülerini yayınladı.


Mısır Ordusu Sina Yarımadası'nda teröristlere karşı yaptığı operasyonların görüntülerini yayınladı.

Görüntülerde hava ve karadan yapılan saldırıların yanı sıra ele geçirilen teröristler ve büyük miktarda patlayıcı madde ve silahlar da yer aldı. 'Mısır Ordusu'nun Sina'dan Mesajı' adı adında yayınlanan görüntüde ayrıca operasyona katılan askerlerin Mısır halkına verdiği mesajlar da yer aldı. Görüntüleri yayınlanan askerler ne pahalısına olursa olsun Mısır'ı iç ve dış düşmanlardan koruyacaklarını söylüyor. IŞİD ile bağlantılı örgütlerin faaliyet gösterdiği Sina yarımadasında Mısır askerlerine saldırlar düzenlenmiş, saldırılarda 31 asker ölmüştü. Ordu da buna karşı peş peşe operasyonlar düzenlemeye başlamıştı.

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

IŞİD, sınır kapısında silahlarla saldırıyor

SONRAKİ HABER

Balıkçı teknesi battı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.