SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Kasım 2014 Pazar 21:26

Tony Blair, Filistin-İsrail konusunda görüştü

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/misir-disisleri-bakani-ile-tony-blair-1488689-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/misir-disisleri-bakani-ile-tony-blair-1488689-622x360.jpg
Mısır Dışişleri Bakanı ile Tony Blair, Filistin-İsrail konusunda görüştü

Mısır başkenti Kahire'de, Mısır Dışişleri Bakanı Samih Şükri, Ortadoğu Dörtlüsü Temsilcisi Tony Blair ile bir araya geldi.


Ortadoğu Dörtlüsü Temsilcisi Tony Blair'in ziyaretinin amacının Filistin-İsrail sorununun çözümü kapsamında olduğu belirtildi.

Toplantıda, Filistin meselesi ve Doğu Kudüs'teki güncel gelişmelerin yanı sıra Gazze Şeridi'ndeki ekonomik ve insani durum ele alındı. Ayrıca görüşmede Şükri, Blair'a uluslararası alanda konu ile ilgili yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

Öte yandan, görüşülen diğer konular arasında; İsrail-Filistin barış görüşmelerinin yeniden başlaması ve Kudüs'ün, Filistin'e başkent olmasının da yer aldığı belirtildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Buzdolabına kafa atan adam

SONRAKİ HABER

İki Türk şirketi, Hollanda'nın en başarılı 10 şirketi arasına girdi

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.