ÖNE ÇIKANLAR :
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Şubat 2014 Cumartesi 08:25

Milletvekili Çetin Pakistan’a geldi

Milletvekili Çetin Pakistana geldi


Dün, THY uçağından indirilmek istenen AK Parti'den istifa eden İstanbul Bağımsız Milletvekili Muhammed Çetin, sabah saatlerinde Pakistan’ın başkenti İslamabad’a geldi.

Benazır Butto Havaalanı'na 3 saat gecikmeli olarak olarak gelen Çetin, THY uçağında yaşadığı problemleri anlattı. Çetin, ''Milletin başına sıkıntı gelmesin gerisi basit şeyler." yorumunda bulundu.

Uçaktan indikten sonrada THY'den kaynaklanan bazı sorunlar yaşadığını Cihan Haber Ajansı'na (Cihan) aktaran Çetin, Türkiye dönüşü gerekli hukuksal işlemleri başlatacağını söyledi.
Türkiye'den Pakistan'ın İslamabad şehrine gitmek için saat 20.00'da kalkması gereken uçağın 3 saat bekletildiğini, yer amiri, kabin amiri ve pilotun uçuş için onay verdiğini ve uçakta yer olduğu halde uçağın perondan ayrıldıktan sonra pistin başına geldiği anda yukarıdan gelen bir telefonla durdurularak indirilmek istendiğini belirtti.

THY'nın TK-710 sefer sayılı uçağıyla 20.00’da İslambad’a gitmek üzere uçağa binen İstanbul Bağımsız Milletvekili Muhammed Çetin, uçaktan indirilmek istenmiş, olayın sosyal medyada yankı bulmasıyla uçuşla ilgili engeller kaldırılmış ve uçak 3 saat rotorla İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan havalanmıştı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER