ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Nisan 2013 Salı 16:34

Madonna’ya VIP şoku

Madonnaya VIP şoku

2006'dan beri Malavi'ye yardımlar yapan ve 2 de Malavili çocuk evlat edinen Madonna, ülkesi ABD'ye dönmek isterken zor anlar yaşadı.


Ünlü şarkıcı Madonna, Afrika ülkesi Malavi’de VIP şoku yaşadı. Geçen haftaki Malavi ziyaretinde Devlet Başkanı Joyce Banda’dan el yazısı ile usulsüz bir şekilde randevu istemenin cezası olarak Madonna, Malavi’den ayrılırken pasaport işlemleri için halkın arasında sıraya girmek zorunda kaldı.

Dünyanın en fakir ülkeleri arasında yer alan Malavi’den dört çocuk evlat edinen ve okullar açan Madonna ile Banda’nın tartışması ülkede gündem oldu.

Kalabalık arkadaş grubu ve evlatlıkları ile neye uğradığını anlamayan Amerikalı ünlü şarkıcı, yaptığı açıklamada, “ Çok rahatsız olduk, sinirlerimiz bozuldu.” dedi.

Madonna’nın Banda ile atışmasının ardından basına konuşan Malavi Eğitim Bakanı Eunice Kazembe, “ Madonna okul inşa etmiyor, sadece sınıf inşa ediyor, yardımlarını abartıyor.” sözleri ile şarkıcıyı eleştirdi.

Madonna 1 Nisan'da evlatlıkları ve kalabalık arkadaş grubu ile geldiği Malavi’de VIP’den giriş yapmıştı. Ancak Cumartesi günü Malavi otoriteleri, şarkıcıya özel uçağı Gulfstream jetine binişinde normal vatandaş muamelesi yaptı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER