SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Kasım 2014 Perşembe 11:09

Kudüs'te gerginlik sürüyor

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/filistinli-gencler-1483411-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/filistinli-gencler-1483411-622x360.jpg
Kudüste gerginlik sürüyor

Kudüs'te, Filistinli gençlerle İsrail polisi arasında yaşanan çatışmalarda 2 Filistinli ve 1 İsrail polisinin yaralandığı belirtildi.


Kudüs'te, Filistinli gençlerle İsrail polisi arasında yaşanan çatışmalarda 2 Filistinli ve 1 İsrail polisinin yaralandığı belirtildi.
Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, Filistinli gençlerle İsrail polisi arasında çıkan çatışmalarda 2 Filistinli ve 1 İsrail polisi yaralandı.

Görgü tanıkları, 2 Filistinli'nin, İsrail polisinin gerçek mermi kullanması sonucu yaralandığını, çok sayıda kişinin de gazdan etkilendiğini ifade etti.

İsrail ordu radyosu da, Tur, Silvan, Şufat ve er-Ram bölgeleri başta olmak üzere Kudüs'ün çeşitli mahallelerinde çatışmaların halen devam ettiğini açıkladı.

İsrail'in sabah saatlerinde yaklaşık 100 Yahudi'nin Mescid-i Aksa'nın avlusuna girişine izin vermesinin ardından, Aksa içinde ve çevresinde çıkan çatışmalarda 27 kişi yaralanmıştı. 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

ABD'ye maliyeti: 3,7 milyar dolar oldu

SONRAKİ HABER

Mesaj alındı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.