SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Ekim 2014 Pazar 13:36

Kobani’de hava saldırısı sürüyor

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/kobanide-hava-saldirisi-suruyor-1479934-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/kobanide-hava-saldirisi-suruyor-1479934-622x360.jpg
Kobanide hava saldırısı sürüyor

Suriye’nin Kobani kentinde IŞİD ile YPG güçleri arasında çatışma devam ederken, koalisyon güçlerine ait savaş uçakları IŞİD mevzilerini bombalamaya devam ediyor.


IŞİD’in Kobani’ye saldırışının 42. gününde çatışmalar her geçen gün şiddetini artırıyor. YPG güçleri ile IŞİD arasında devam eden çatışmalarda, koalisyon güçleri kenti havada bombalandırmaya devam ediyor. Bu sabah, çok sayıda savaş uçakları havada keşif uçuşu yaptıktan sonra kentin orta bölgesinde bulanan IŞİD’e ait mevziler bombalandı. Bombalamanın etkisiyle Kobani kenti dumanlara büründü.

Kobani kentinde şiddetli çatışmalar devam ederken, YPG güçlerinin kentin doğu bölgesine yoğun hava saldırısı yaptıkları görüldü.KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

IŞİD yolcu uçağı vurabilir

SONRAKİ HABER

Bu adam ne yapıyor?

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.