SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2014 Pazar 11:33

Aşkta talihsiz kardeşini açık artırmaya çıkardı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/askta-talihsiz-kardesini-acik-artirmaya-cikardi-1482142-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/askta-talihsiz-kardesini-acik-artirmaya-cikardi-1482142-622x360.jpg
Kız kardeşini internette açık artırmaya çıkardı

Aşkta talihsiz kardeşini açık artırmaya çıkardı


Hürriyet'in haberine göre, İnternet sitesindeki açık artırmayı 50 sterlinden başlatan Maleem, kız kardeşi ile buluşmak isteyen erkeklerin “Evli, garip ya da serseri” olmaması gerektiğini ve tek gecelik ilişki peşinde olanların da kız kardeşi ile iletişime geçmesini istemediğini belirtti.

Kyle Maleem ilanda “Bu çok ciddi bir teklif. Kız kardeşim 27 yaşında aslen Londralı ama Cardiff’te yaşıyor. Oldukça zayıf ancak kıvrımlı bir vücudu var. Boyu 162 cm. Mavi gözleri ve koyu renk saçları var. O çok uyumlu, parti delisi olmayan, sadık bir kız. Ancak aşkta şanslı değil. İşte bu yüzden ben ve ailem onun için normal, içten, sağdık, sevgi dolu bir adam arıyoruz” yazdı.

"DAHA ÖNCE KULLANILMIŞ"

Maleem ilanda söz konusu “objeyi” bedavaya postalayabileceklerini yazarak ve “onun daha önce kullanılmış olduğunu” belirterek kız kardeşi ile dalga da geçti.


İlanın sosyal medyada ilgi çekmesinin ardından İngiliz basınına konuşan Sammy Maleem, abisinin yaptığı şeyi görünce “çok sinirlendiğini” söyledi ve “Kyle yıllardır beni Ebay’de açık artırmaya çıkartmakla tehdit ederdi. Ancak bunu gerçekten yapacağını hiç düşünmemiştim. Hele orada önceden kullanılmış olduğumu yazması hiç de komik değildi” dedi.

Ancak genç kadın yine de ilanlar sonucu abisi onun için bir sevgili adayı bulursa adamla buluşacağını söyledi ve “Abim bana karşı çok özenlidir ve beni her zaman korur. Onun benim için seçtiği bir adayla mutlaka buluşurum. Onun seçimlerine güveniyorum” dedi.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Ölü balinanın üzerinde yaşam savaşı

SONRAKİ HABER

İspanya siyasetinde taşlar yerinden oynuyor

YORUM YAZ
2 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - Ozi Dozi:03 Kasım 2014, Pazartesi 09:55

    Başka Milletlerde Başlık Parası...

  • - Çok yanlış bunları yaymak:02 Kasım 2014, Pazar 19:48

    Haber değil bu rezalet