ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Kasım 2014 Cuma 15:45

Kız arkadaşının yüzünü yerken yakalandı

Kız arkadaşının yüzünü yerken yakalandı

Hannibal filmini aratmayacak şekilde öldüren adam polis tarafından elektroşokla etkisiz hale getirildikten sonra öldürüldü.


Korkunç olay, İngiltere'nin Güney Wales bölgesinde bir otelde meydana geldi. Kokainli haldeyken kız arkadaşını Hannibal filmini aratmayacak şekilde öldüren adam polis tarafından elektroşokla etkisiz hale getirildikten sonra öldü.

34 yaşında kimliği polis tarafından verilmeyen ama yerel halk tarafından adının Matthew Williams olduğu belirtilen adam, 22 yaşındaki kurbanının gözlerini canlı canlı yedi.

Görgü tanıkları, adamın kokainin etkisi altında cinayeti işlediğini öne sürdü.

Otelin çok yakınında yaşayan Lyn Beasley ifadesinde, 'Kadına Hannibal Lecter gibi yaklaştı. Kızın bir gözünü ve suratının yarısını yedi' dedi ve 'daha hapisten yeni çıkmıştı ve kokain kullanıyordu' diye de ekledi.

Bir başka görgü tanığı olan Jill Edwards de 'Güvenlik ona odaya kadın almaması gerektiğini söylemişti daha sonra kapısını çaldılar açmayınca içeri girdiler ve kızın suratını yerken yakaladılar' diye konuştu. Odaya girdiğinde korkunç manzarayla karşılaşan polis, elektroşokla müdahale ettiği zanlıyı öldürdü.

Williams, iki hafta önce arkadaşına saldırdığından dolayı girdiği hapisten yeni çımıştı.

Cesetler üzerindeki incelemeler önümüzdeki iki gün içinde yapılacak.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER