SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Kasım 2014 Cuma 12:56

3 yaşındaki çocuğa anne işkencesi

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/cocuk-1483836-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/cocuk-1483836-622x360.jpg
Gören hemşire ve doktorlar gözyaşlarına boğuldu

Cani anne ve erkek arkadaşı 3 yaşındaki çocuğu ayaklarından asıp tavayla öldürünceye kadar dövdü.


 Amerika'nın Pensilvanya eyaletinde Jillian Tait (31) ve Gary Lee Fellenbaum 23, Tait'in oğlu Scott McMilla'yı öldürme iddiasıyla suçlandılar. Birbirlerini bir aydır tanıyan ve birlikte yaşamaya başlayan çiftin 3 yaşındaki Scott'a kan donduran işkenceler yaptığı iddia edildi.

Canin annenin 6 yaşındaki büyük oğlunun verdiği ifadeye göre Scott, söz dinlemiyordu. Sabah kahvaltıda tostunu yemediği zaman annesinin Scott'ın suratına ve midesine yumruk attığını ve duvara çarptığını söyledi.

Küçük çocuğun öldüğü gece ise, Scott'ı önce tavan asdılar, sonra kırbaçlayıp tavayla vurdular. Can çekişen çocuğu öylece bırakıp pizza almaya giden cani çift, döndükten sonrada seks yapıp uyudu.

Sabah gazetsinin haberine göre; Sabah küçük çocuğun nefes almadığını farkeden anne 911'i aradı. Hastaneye kaldırılan çocuğun durumunu gören hemşire ve doktorlar bile gözyaşlarına boğuldu.

Dava açan avukat cani çift hakkında idam cezası istiyor. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

Muhalefet liderliği yarışı

SONRAKİ HABER

Afrika’ya 100 milyon dolarlık Yardım

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.