SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Aralık 2014 Pazartesi 18:14

Esad güçlerinin başına geçti

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/ie-1493147-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ie-1493147-622x360.jpg
Esad güçlerinin başına geçti

İran Devrim Muhafızları’na bağlı Kudüs Güçleri komutanı Kasım Süleymani’nin Halep’i kuşatıp katliama hazırlanan Esad güçlerine komuta ettiği bildirildi.


Halep'te Esad güç­le­ri­ne ve İran des­tek­li pa­ra­mi­li­ter Şi­i grup­la­ra kar­şı sa­va­şan mu­ha­lif­le­rin bil­dir­di­ği­ne gö­re İra­n’­ın özel ha­re­kat gü­cü olan Ku­düs Güç­le­ri ve ko­mu­ta­nı Ka­sım Sü­ley­ma­ni Esad ve Şi­i güç­le­ri ko­mu­ta et­ti­ği bil­di­ril­di.

BE­Rİ­C’­TE PU­SU KURDU

Geç­ti­ği­miz haf­ta Ha­le­p’­te­ki mu­ha­lif kay­nak­la­rın bil­dir­di­ği­ne gö­re Ha­lep mer­ke­ze bağ­lı Be­sic kö­yü ci­va­rın­da­ki iki mu­ha­lif bir­li­ğe pu­su ku­rul­du. Pu­su so­nu­cu yir­mi­nin üze­rin­de mu­ha­lif sa­vaş­çı ha­ya­tı­nı kay­bet­ti.

Haberin devamı için tıklayınız

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

BM'den İsrail'e soruşturma çağrısı

SONRAKİ HABER

Avustralya'daki kafeyi basan kişinin kimliği

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.