ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Eylül 2014 Perşembe 12:30

Bütün vücudunu kurtlar sardı

Bütün vücudunu sardı

Çin'de suşi yemeği çok seven bir adam bu tutkusu yüzünden korkunç bir rahatsızlığa yakalandı.


Yediği saşimi yani tamamen çiğ balıktan yapılan bir suşi sebebiyle adamın bütün vücudunu kurtlar sardı. Çinli adam bitmek bilmeyen karın ağrısı ve cildindeki kaşıntı sebebiyle doktora gidince korkunç gerçekle yüzleşti.

VÜCUDUNU DELİK DEŞİK ETTİ

Talihsiz adamın vücudunu kelimenin tam anlamıyla delik deşik eden kurtlar tüm organları sarmış durumdaydı. Doktorlar tarafından yapılan testler sonucu buna yediği suşinin sebep olduğu anlaşıldı. Doktorlar adamın gereğinden çok çok fazla suşi tükettiğini bu sebeple de her yerini parazitlerin kapladığını söyledi.

Türkiye gazetesinin haberine göre; Suşi tutkusu yüzünden adam neredeyse ölüyordu. Saşimi suşi menüsünün en çok sevilen lezzetleri arasında bulunurken tamamen çiğ balıktan yapılması ve çok fazla tüketilmesi adamı bu sıradışı hastalığa götürdü.

Pişirilmemiş etler parazitlere yol açabilirken bu derece bir görüntünün ortaya çıkması çok rastlanır bir durum değil. Uzmanlara göre rahatsızlığı ilerlemesi durumunda parazitler adamın beynine nüksettiği takdirde kurtulma ihtimali bulunmuyordu. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER