ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Kasım 2012 Salı 12:01

Böylesini hiç duymadınız!

Böylesini hiç duymadınız!

Böylesini daha önce ne duydunuz ne de gördünüz.19 yıldır evli olduğu “karısı” erkek çıktı.


Belçika’da bir koca 19 yıldır evli olduğu karısının “erkek” olduğunu öğrenince şoka girdi. 

İsminin Jan olduğu belirtilen 64 yaşındaki koca tam 19 yıllık “karısının” erkek olduğunu dair tek bir ipucuna bile rastlamadığını  söyledi. Şaşkın koca karısının erkek olduğunu ancak eşinin bir akrabasının açıklamasıyla öğrendi.

Belçika’da yayınlanan Nieuwsblad gazetesinin haberine göre, Belçika’nın  Antwerp kentinde yaşayan ve soyadı gizli tutulan “Jan” 1993 yılında kız  kardeşinin yanında çocuk bakıcısı olarak çalışan “Monica” ile tanıştı.

İlk görüşte birbirine aşık olan çift kısa bir süre sonra evlendi.  Tanıştıklarında eşinin “son derece güzel ve hayli feminen” olduğunu söyleyen  Jan, “Monica o zamanlar 27 yaşındaydı, ben de 44. Çocuk istemediğini
söyledi.
Benim de zaten önceki evliliğimden iki çocuğum vardı. O yüzden  şüphe duymak aklımdan geçmedi. Buna karşılık benim çocuklarıma çok iyi bin anne oldu” dedi.

Cinsel ilişkilerinde hiçbir şeyden şüphelenmediğini belirten ve eşinin doğum  kontrol hapı kullandığını söylediğini belirten şaşkın koca, son zamanlara kadar oldukça mutlu bir evlilikleri olduğunu söyledi.

Jan, eşinin son zamanlarda vücut hatlarını fazla ortaya koyan giysiler ve mini etek giymeye başlaması nedeniyle birtakım sorunlar yaşadıklarını söyledi.

Belçikalı şanssız koca, 19 yıllık karısının erkek olduğunu ise, evlerine gelen eşinin kuzeninin ağzından kaçırmasıyla öğrendiğini belirtti.

Durumu açtığı oğlunun da benzer söylentiler duyduğunu söylediğini ifade eden  Jan, o gece eşiyle yaptığı ısrarlı konuşmalar sonucu durumu itiraf ettirdiğini belirterek, “İşte o gün bütün dünyam yıkıldı. Kendisine boşanma davası açtım. Şimdilik aynı evde kalıyoruz ancak ayrı odalarda yatıyoruz”  dedi. 

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER