ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Ocak 2014 Pazar 01:02

Beşiktaş’ın özgüvene ihtiyacı var


Beşiktaş’ın Trabzonspor ile oynadığı derbi maçını, New York’ta televizyondan izleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, maça ilişkin yaptığı yorumda, Beşiktaş’ın takım olabilme hüviyetini daha çok sahada göstermesi gerektiğini ifade etti. Orman, Beşiktaş’ın özgüvene ihtiyacı olduğunu söyledi.

Fikret Orman, Beşitaş- Trabzonspor derbi maçını Beşiktaş taraftarları ile birlikte, New York’taki sayılı gece kulüplerinden,Babylone’da izledi. Başkan Orman'ın kritik anlarda heyecanlanıp gerildiği dikkat çekti. Beşiktaş Başkanı, takımının 1-0 yenik olduğu anlarda, maçı izlemekten vazgeçip ceketini giyerek kulüpten çıkmaya hazırlanırken, beraberlik golünün gelmesi üzerine maçı sonuna kadar izledi.

Maçtan sonra gazetecilere kısa bir açıklama yapan Fikret Orman, "Zor bir maçtı. Beşiktaş gününde değildi. İkinci devre biraz daha toparlandı ama gününde olan bir maç değildi. Kazanmamız gereken bir maçtı." diye konuştu.

Orman, Beşiktaş’ın ikinci yarıya hazır olup olmadığı sorusunu da, "Çok hazır gibi görmedim açıkçası. Bunun transferle bir alakası yok. Beşiktaş’ın çok kaliteli oyuncuları var. Bir takım olabilme hüviyetini sahada daha çok gösterebilmeleri lazım. Birazcık daha özgüven ihtiyacı var gibi gözüküyor." şeklinde cevapladı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER