SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2014 Salı 09:32

Başbakanı mayoneze buladılar

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/s-1494431-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/s-1494431-622x360.jpg
Başbakanı mayoneze buladılar

Belçika Başbakanı Charles Michel(38), Namur kentinde düzenlenen bir toplantı sırasında, yüzü kapalı iki kadının patates ve mayonez saldırısına uğradı.


Belçika Başbakanı Charles Michel, Namur kentinde işadamlarına ekonomideki tasaruf politikası hakkında konuşma yaptığı sırada iddiaya göre, feminist yüzü kapalı 2 kadın tarafından protesto edildi. 'Michel uzaklaş buradan, tasarrufları kaldır' sloganı atan 2 kadın, Başbakan Michel'in yanına yaklaşarak mayonez ve patates fırlattı. Saldırıya rağmen tebessüm eden Başbakan Michel, korumaları tarafından salondan çıkarıldı. İki kadın polis tarafından gözaltına alınırken Başbakan Michel, ceketini çıkardıktan konuşmasına kaldığı yerden devam etti. Başbakan Michel'in protestocu 2 kadından şikayetçi olmayacağı belirtildi.

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

"İşkence ve insan hakları ihlalleri soruşturulsun"

SONRAKİ HABER

Dünyada bu yıl en az 60 gazeteci öldürüldü

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.