ÖNE ÇIKANLAR :
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2012 Cuma 11:29

AHAS Kolombiya yolcusu


Adana Havacılık ve Adrenalin Sporları Kulübü (AHAS), yılın en büyük kupası için Kolombiya’ya gidiyor.

Yıl boyunca yurt içinde Adana’yı yurt dışında da Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden ve uluslararası alanda kazandığı derecelerle Paragliding Süper Final-Kolombiya ve Paragliding Kolombiya Cup-2013’te mücadele etmeye hak kazanan AHAS’ın Başkanı Güner Akkaya, “3-27 Ocak tarihleri arasında Kolombiya’da gerçekleştirilecek müsabakalara katılmanın gururunu yaşıyoruz. Bize her konuda destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Aldırmaz’a çok teşekkür ediyoruz. Sporun ve sporcunun dostu Zihni Aldırmaz, bize maddi manevi destek olarak, ülkemizde ve Adana’da yamaç paraşütü sporunun gelişmesine büyük katkı sağladı.” dedi.
AHAS Yamaç Paraşütü takımının Kolombiya’da kendisi dışında Yiğit Yıldırım, Ayşe Bayrak ve Muzaffer Dündar ile mücadele edeceğini belirten Güner Akkaya, “Kolombiya’da Adana’yı Büyükşehir Belediyesi’nin bayrağı ile temsil etmekten mutluluk duyuyoruz.” ifadesini kullandı.
Güner Akkaya, yıl içinde Brezilya, Fransa, Bulgaristan ve Sırbistan’da Türkiye’yi temsil ettiklerini, buralardaki başarılı sonuçların ardından Kolombiya’da yarışmaya hak kazandıklarını bildirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER