SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
DÜNYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Aralık 2014 Pazar 10:41

1 milyon dolar nakit para kül oldu!

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/dolar-yandi-1492898-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/dolar-yandi-1492898-622x360.jpg
1 milyon dolar nakit para kül oldu!

ABD’de alev alan TIR kasasındaki 1 milyon dolar nakit paranın büyük bir kısmı kullanılamaz hale geldi.


ABD’nin Teksas eyaletinde, yanan bir arabadan tam bir milyon dolar çıktı. 36 yaşındaki Eric Royster’ın kullandığı tır önce alev aldı.

Ardından alev alan tırdan kurtulmak isteyen Royster araçtan inince karşı şeritten gelen bir araba tarafından öldürüldü. Olay yerine gelen polisler ise tırın arkasına saklanmış 1 milyon dolar buldu.
Kirli para olabilir

Olayı inceleyen polis Jay Web KTLV televizyonuna verdiği röportajda taşınan asıl eşyanın para olmadığını, yardımcı sürücünün bir kişinin ev eşyalarını taşıdıklarını belirttiğini söyledi. Şerif Tom McCool ise olayın organize suçla bağlantılı olduğunu düşündüklerini ve ele geçirelen paranın Meksikalı kartellere ait olabileceğini açıkladı. Kurtarılan paranın 3 kere sayıldığını söyleyen şerif, kalan paranın bölge savcısı ile polis teşkilatı arasında paylaşılacağını ifade etti. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Tayland prensi boşandı

SONRAKİ HABER

ABD'de bütçe krizi aşıldı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.