ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 14:44

Zonguldak MEGATEP’ten Ramazan ayında 4 konferans


 MEGA Teknik Elemanlar Platformu (MEGATEP) Başkanı Kemal Dadaşoğlu, 2,5 ay önce kurulmalarına rağmen üyelerinin her alanda yetişmesi için 10’un üzerinde program düzenlediklerini söyledi.

        Kemal Dadaşoğlu, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, Zonguldak merkez ve ilçelerinde bulunan bütün mühendis, mimar ve teknik elemanları MEGATEP çatısı altında toplanmaya davet etti.

        MEGATEP olarak Ramazan ayında 4 farklı konuda seminer planladıklarını kaydeden Dadaşoğlu, şunları kaydetti: "Bunlardan ilki 'Diyalog ve Önemi' konulu Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkan Yardımcısı Cemal Uşşak tarafından verildi. Ayrıca önümüzdeki 27 Temmuz Cumartesi günü Prof. Dr. Cihan Okuyucu tarafından 'Mesnevi ve Mevlana' üzerine, 30 Temmuz Salı günü ilahiyatçı yazar İbrahim Kocabıyık tarafından Ramazan ayının önemi konulu konferans verilecek. 1 Ağustos Perşembe günü ise Prof. Dr. İsmail Özsoy’un sunumuyla 'Faizsiz Bankacılık Nedir' konulu konferans gerçekleştirilecek. Fatih Koleji konferans salonunda düzenlenecek etkinliklerimize bütün Zonguldak halkı davetlidir."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER