ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mart 2014 Pazar 13:32

Zihni Aldırmaz’dan İMO'nun genç yönetimine destek

Zihni Aldırmazdan İMOnun genç yönetimine destek


İnşaat Mühendisleri Odası(İMO) Adana Şube Başkanı Nazım Biçer ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Aldırmaz, tek listeyle gidilen İMO Adana Şubesi Genel Kurulu'nda eski başkan Abdullah Bakır ve ekibinin de onayıyla yönetimi alan genç kadronun başarılı olacağına inandığını söyledi. Zihni Aldırmaz, “Bu bir nöbet. Meslek odalarının yeni yasanın ardından gelir kaynakları azaldı ve hizmet etmek daha zorlaştı. Umarım zoru başarırsınız. Laboratuvar gibi gelir getirecek yenilikler yapılması iyi olur.” dedi. Belediye meclis üyesi adayları arasında inşaat mühendisi bulunmadığını, bir kişinin şehir plancısı olduğunu hatırlatan Zihni Aldırmaz, teknik eleman eksiğinin ileride belediyeler ve Adana için sorun olabileceğini kaydetti.

İMO Adana Şube Başkanı Nazım Biçer de yönetim kurulu olarak odanın ve Adana’nın çıkarları doğrultusunda iyi işlere imza atacaklarını belirterek, Zihni Aldırmaz’ın tecrübe ve birikiminden yararlanmak istediklerini ifade etti. 5-6 Aralık 2013’te yapılan Geoteknik Sempozyumu'na sponsor olan Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, kentin tanıtımına önemli katkı koyduğunu belirten Nazım Biçer, Zihni Aldırmaz’ın, oda faaliyetlerine daima destek verdiğini belirtti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER