ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Haziran 2013 Pazar 16:55

Zeytin Dalı Tesisleri dualarla açıldı

Zeytin Dalı Tesisleri dualarla açıldı


Diyarbakır’da 3 işadamının birlikte kurduğu Zeytin Dalı Tesisleri dualarla açıldı. Zeytin Dalı Cafe Restoran ve çok amaçlı spor kompleksinin açılışını AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu yaptı.

    Tesisin açılışı için düzenlenen törende konuşan ortaklardan Ahmet Erdem, yaşanan çözüm sürecine katkı sunmak amacıyla yatırımlarını hız kesmeden şehre ve bölgeye yaptıklarını söyledi. Erdem, “Bu konuda iş ortaklarım Osman Adıgüzel ve Mehmet Ensarioğlu’na bu tesisi Diyarbakırımıza kazandırdıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Oturabileceğiniz bir aile yeri, yaşanan huzur ortamı bizleri mutlu etti ve bizde adından da belli olduğu üzere Zeytin Dalı Restoran ve Spor Kompleksimizi hizmete sunduk. Umarız hayırlı olur.” dedi.

    AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ise bugüne kadar, bölgede görmeye pek alışkın olmadıkları dev markaların çözüm süreci ve teşvik paketinin desteğiyle birlikte yatırımlarını bölgeye kaydırdığını söyledi. Ensarioğlu, “Yatırımcı açısından tedirginlik yaratan bölgedeki güvenlik sorununun çözülmesi ve üzerine tarihin en kapsamlı teşvik paketinin açıklaması yerli-yabancı birçok markanın yatırım iştahını kabarttı. Yatırımların hızla devam ettiği Diyarbakır’da Zeytin Dalı Cafe Restoran ve Spor Kompleksi adıyla kurulan işletmenin istihdama da fayda getireceği düşüncesindeyiz. Kendilerine teşekkür eder işletmelerinin hayırlara vesile olmasını dilerim.” şeklinde konuştu.

    Tesisin açılış törenine AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, AK Parti Kayapınar İlçe Başkanı Mehmet Ali Kırsaçlı, Sağlık- Sen Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz Aslan, Sağlık-Sen Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Demokratik Ofis-Sen Mardin İl Başkanı M.Veysi Yılmaz ve Dermanbaba Yardım Derneği Başkanı Yılmaz Acu’nun yanı sıra çok sayıda esnaf katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER