ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 14:24

Zabıtadan belediye başkan vekiline ziyaret

Zabıtadan belediye başkan vekiline ziyaret


Zabıta teşkilatının kuruluşunun 187. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Yozgat Belediyesi Zabıta Müdürü Musa Baran ve personeli, Belediye Başkanvekili Enver Çakıroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanvekili Çakıroğlu, zabıtaların haftasını kutlayarak, ziyaretlerinden dolayı Zabıta Müdürü Musa Baran’a ve zabıtalara teşekkür etti. Halkın huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşaması için zabıtanın gece gündüz görev yaptığını belirten Çakıroğlu, "Bu güzel şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek için her yaştan insanımızın el ele vermesi gerekir. Özellikle zabıtanın yetkili olduğu konularda esnafımızın ve halkımızın zabıta ekiplerine engel değil yardımcı ve destek olmalarını istiyoruz. Mesai gözetmeksizin gece gündüz demeden özveriyle çalışan tüm arkadaşlarımızın haftalarını kutluyorum." dedi.

Belediye Zabıta Müdürü Musa Baran da kendilerine verdikleri destekten dolayı Belediye Başkanı Yusuf Başer’e ve başkan yardımcılarına teşekkür etti. Zabıta Müdürü Baran, Zabıta Haftasını 8 Eylül tarihine kadar çeşitli etkinliklerle kutlayacaklarını ifade etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER