ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ocak 2013 Çarşamba 18:27

Yozgat'ta Alo 185 hstte hizmete açıldı

Yozgatta Alo 185 hstte hizmete açıldı


Yozgat Belediyesi, 'Alo 185 Su ve Kanalizasyon Arıza Ekip Bürosu'nu düzenlenen törenle hizmete açtı.

Abide İş Hanı'nda hizmet verecek büronun açılışına Belediye Başkanı Yusuf Başer, Başkan Yardımcısı Tevfik Bozkurt, Belediye Su ve Kanalizasyon İşletme Müdürü Ali Şahin ve muhtarlar katıldı. Belediye Başkanı Yusuf Başer, açılışta yaptığı konuşmada, vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmanın gayreti içinde olduklarını söyledi.

Başkan Başer, "Belediyemiz Alo 185 Su Arıza hizmetini daha önce de veriyordu. Fakat, son yıllarda gelişen ve değişen teknolojik imkanları da kullanarak, günümüz teknolojisine uygun olarak yeni sistemlerle donatılan birimimizi hizmete açmış bulunuyoruz. Bu birimin hizmete girmesiyle vatandaşlarımız, olası su arızlarında hemen Alo 185 su arızaya bildirerek en kısa sürede hizmet alacak. Buraya gelen tüm su ve kanal arızalarına ve arayan kişilere bilgi de verilecektir. Daha önceleri Alo 185 Su Arıza'da sıkıntılar yaşıyorduk ama bundan sonra 185 su ve kanalizasyon arızasında tüm vatandaşlarımıza daha iyi hizmetin ulaşmasını sağlayacağız. Günün 24 saatinde halka hizmet verecek büromuzun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

Konuşmaların ardından, büronun açılış kurdelesini Belediye Başkanı Yusuf Başer, Başkan Yardımcısı Tevfik Bozkurt, Su işletmeleri Müdürü Ali Şahin ve muhtarlar birlikte kesti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER