ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Mart 2013 Çarşamba 11:57

YGS’de kullanıldı asıl sahibine gitti


Düzce Gençlik Merkezi,Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS) kullanılan kalem, silgi ve kalemtraş setlerini Düzce Necmi Hoşver Ortaokulu'nda dağıttı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca yürütülen “ Genç Dönüşüm” projesi ilk meyvelerini geçtiğimiz hafta sonu yapılan YGS sınavının ardından vermeye başladı. YGS sınavından adaylara dağıtılan kırtasiye malzemeleri Düzce Gençlik Merkezi gönüllüleri tarafından açılan stantlarla toplandı. Gençlik Merkezi tarafından toplanan kalem, silgi ve kalemtraş malzemeleri ilk olarak Necmi Hoşver Ortaokulu'nda dağıtıldı.

Düzce Gençlik Liderleri ve Gençlik Merkezi Sorumlusu Gülay Ercan, Necmi Hoşver Ortaokulu'nda öğrencilere kırtasiye malzemelerini verdi. Gençlik Merkezi Sorumlusu Gülay Ercan, “ Genç Dönüşüm projesi kapsamında 350 adet kalem, silgi ve kalemtraş topladık. Gençlik Merkezi gönüllüsü arkadaşlarımız YGS sınavında stant açarak bu kırtasiye malzemelerini topladı. Bugün de ilk olarak Necmi Hoşver Ortaokuluna geldik. Öğrencilerimizi mutlu etmek için Bakanlığımız böyle bir kampanya düzenledi. Ayrıca böylece kalemler sadece sınavlarda kullanılıp ziyan olmayacak” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER