ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ocak 2013 Perşembe 23:22

"Yerel seçimlere kadar arı gibi çalışacağız"

"Yerel seçimlere kadar arı gibi çalışacağız"


AK Parti Yozgat İl Başkanı Fahri Açıkgöz, tüm parti teşkilatı olarak yaklaşan yerel seçimlere kadar arı gibi çalışmaları gerektiğini söyledi.

AK Parti Yozgat İl Başkanlığı, yeni oluşturulan merkez ilçe teşkilatı ile parti teşkilat üyelerinin tanışması ve kaynaşması için yemekli toplantı düzenledi.
Yozgat Belediyesi Çapanoğlu Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen toplantıya; AK Parti İl Başkanı Fahri Açıkgöz, Merkez İlçe Başkanı Musa Halıcı, kadın ve gençlik kolları başkan ve üyeleri, il ve merkez ilçe parti üyeleri katıldı.

Başkan Açıkgöz, toplantıda yaptığı açılış konuşmasında, yaklaşan yerel seçimlere ve parti çalışmalarına değindi. Başkan Açıkgöz, "İlçe teşkilatımız, yeni yönetimini oluşturarak çalışmalarına başladı. Yeni oluşan merkez ilçe yönetimimizle il yönetimimizin tanışması, kaynaşması adına böyle bir toplantı organize ettik. Bu toplantıyla aynı zamanda önümüzdeki süreçte teşkilat olarak yapacağımız çalışmaları birlikte değerlendirip, yol haritamızı çizelim istedik. Artık yerel seçim çalışmalarına başladık. İl teşkilatı olarak, tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımızla bundan sonraki süreçte sandık yönetim kurullarını oluşturarak, toplantılar yapıp, girmiş olduğumuz yerel seçimler noktasında bu seçimden başarı ile çıkmanın hesabını yapıyoruz. Kadın Kolları başkanımızla mahallemizde gezdik, 100-150 hane kadar bir evi ziyaret ettik. Ev sakinlerinin tamamı, bu ziyaretten memnun kaldıklarını gördük." dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında girilmeyen, kapısı çalınmayan tek bir ev bırakamayacaklarını ifade eden Açıkgöz, "Tüm mahallelere tüm sokaklara ulaşmamız gerekiyor, bunu tek başına yapmamız mümkün değil, inşallah bundan sonraki süreçte tüm başkanlarımızla birlikte oluşturacağımız gruplarla bir arı gibi dağılarak, Yozgat’taki tüm sokaklara girilecek, tüm haneler çalınacak, vatandaşlarımızın sorunu var mı, derdi var mı dinlenecek, imkanımız nispetinde, çözümü noktasında girişimlerde bulunacağız. İnşallah Başbakanımızın selamını ileterek, bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın desteğini ve duasını isteyeceğiz. İlimizde, AK Parti çıtasını daha yükseklere taşıma gayreti içerisinde olacağız. Bunu da tüm teşkilat mensupları olarak hep birlikte yapacağız. Adeta arı gibi çalışarak partimizin ilimizdeki oy oranını daha da artıracağız." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER