ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Nisan 2014 Çarşamba 11:36

Yenimahalle Belediyesi yönetimi, Anıtkabir’e gitti

Yenimahalle Belediyesi yönetimi, Anıtkabire gitti


Mahalli İdareler Seçimleri’nde oyların çoğunu alarak tekrar başkanlığa seçilen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ekibi ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.

Yardımcısı Başar Bal, Cumhuriyet Halk Partisi Yenimahalle İlçe Başkanı Ali Buçan ve CHP Yenimahalle Belediye Meclis üyeleri eşliğinde geldiği Anıtkabir’de Özel Deftere yazan Başkan Yaşar, "Aziz Atam, Yenimahalle’nin Belediye Başkanı olarak, meclis üyelerimiz ile beraber size şükranlarımızı sunmaya geldik." ifadelerini kullandı.

Aslanlı Yol’dan geçerek Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk sunan Yaşar ve meclis üyeleri, ardından saygı duruşunda bulundu.

"ÇAĞDAŞ BİR YENİMAHALLE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ"

Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan Yaşar, "Aziz Atam" diye başladığı yazısında şu ifadeleri kullandı: "Cumhuriyetimizin Başkenti Ankara’mızın ilçesi olan Yenimahalle’nin Belediye Başkanı olarak, meclis üyelerimiz ile beraber size şükranlarımızı sunmaya geldik. Emanet ettiğiniz demokratik, laik cumhuriyetin ilkeleri doğrultusunda, ülkemizi ve ilçemizi hedef gösterdiğiniz muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak, Yenimahalle’de yaşayan her yurttaşımızın yaşamaktan mutlu olduğu çağdaş bir Yenimahalle’yi yönetmek için var gücümüzle çalışacağız. Rahat uyu, Aziz Atam."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER