ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Nisan 2014 Pazartesi 18:30

Yeni Kaymakamlar Bursa’da buluştu

Yeni Kaymakamlar Bursada buluştu


İçişleri Bakanlığı 79. dönem kaymakamlık kursu mezunları, Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun davetlisi olarak Bursa'da bir araya geldi.

    Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun daveti üzerine gerçekleşen buluşmaya Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Özer Kontoğlu, Zonguldak Valisi Ali Kaban, Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Bursa Vali Yardımcısı Bilal Çelik ve Kocaeli Kefken Yolu İmam Hatip Kavşağı’nda 2007 yılında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Kandıra Kaymakamı Mehmet Sarıcan'ın ailesi katıldı. Bursa'nın tarihi eserleri başta Tophanedeki Osmangazi ve Orhangazi Türbeleri olmak üzere, Ulucami, Yeşil Türbe ve Emir Sultan’ı gezen heyet, Hünkar Köşkünde Vali Karaoğlu ile bir araya gelerek hasret giderdi.

    Vali Karaloğlu, buluşmadığı yaptığı konuşmada; geleneksel olarak yaptıkları buluşmalardan birini de Bursa'da yaptıklarını belirterek, “Bu dönemde mezun olan arkadaşlarımız devletimizin çeşitli kademelerinde il ve ilçelerinde görevlerini sürdürecek. Bursa olarak onları misafir etmek bizleri çok memnun etmiştir." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER