ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Şubat 2014 Pazartesi 19:38

Yeni Bitlis Valisi Öztürk: Projelere ivme kazandıracağız

Yeni Bitlis Valisi Öztürk: Projelere ivme kazandıracağız


Merkeze alınan Vali Veysel Yurdakul'un yerine İstanbul Küçükçekmece Kaymakamlığından Bitlis Valiliği'ne atanan Orhan Öztürk, başlatılan ve devam eden projelere ivme kazandırarak sürdüreceklerini söyledi.

Görevine başlayan Vali Öztürk, Bitlis Valisi olarak Bitlis’te göreve başlamaktan dolayı oldukça memnun olduğunu ifade etti. Kendisinden önce valilik yapan Vali Yurdakul’un yaptığı projeleri artırarak, üstüne koyarak devam ettireceklerini dile getiren Vali Öztürk, "Bizden önceki Valimiz de çok sevdiğimiz bir abimizdir. Kaderde onun yerine gelmek de varmış. Ancak bu bir görev devir teslimidir. Bizden önceki arkadaşlarımızın başlattığı çalışmaları, uygulamaları daha da geliştirerek devam ettireceğiz." dedi.

“Bitlisli hemşehrilerimizin duasını almak, sıkıntılarını gidermek, kendimiz için istemediklerimizi onlar için istememek, kendimiz için istediklerimizi de onlar için istemekle mümkün olacak.” diyen Vali Öztürk şunları söyledi: “İstanbul'da Eyüp Sultan Hazretlerini herkes bilir. Kardeşi Feyzullah El Ensari Hazretlerinin kabrinin burada olduğunu söylediler. Bu Bitlis için büyük bir mazhariyet."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER