ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Kasım 2013 Salı 14:28

Yakutiye Belediye Başkanı Korkut’a muhtardan plaket


Erzurum Yakutiye ilçesi Terminal Mahallesi Muhtarı Aziz Çakan, mahallelerine yapılan hizmetler ve başarılı çalışmalarından dolayı Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut’a plaket verdi.

Yakutiye ilçesi Terminal Mahallesi muhtarı Aziz Çakan, her hizmetin teşekkürü hak ettiğini ifade ederek, "Yakutiye Belediye Başkanımız Ali Korkut, mahallemizde ciddi hizmetler yaptı. Biz de mahalle adına kendisine teşekkür için bu plaketi veriyoruz." dedi. Korkut, hizmetin karşılık bulmasının kendisini mutlu ettiğini ifade etti. Muhtar Çakan, Yakutiye Belediye Başkanı Korkut’a Erzurum’un yüzünü ağartan projeleri ve mahallelerine yaptığı hizmetler için semt sakinleri adına plaket verdi. Muhtar, mahallelerinde asfaltsız sokağının kalmadığını ve 2 yeni çocuk parkının da yapıldığını belirterek, "Yakutiye Belediyesinden çok memnunuz. Başkanımız Ali Korkut, çocuklar için futbol sahası yaptı, ardından Çamlık mahallesinde bir park düzenlemesi yaptı. Şimdi Kombina yolu üzerinde dev bir oyun parkı yapıyor. Çok şükür asfaltsız sokağımız kalmadı. Bütün bu hizmetler çok daha fazlasını hak ediyor, ancak biz karınca kararınca mahallelim adına hizmetlerden dolayı teşekkür için Başkanımız Korkut’a plaket hazırladık. Değerli başkanım hizmetlerin için Terminal mahalleli sakini sana teşekkür ediyor, her zaman sizin arkanızdayız, yolunuz iziniz açık olsun." dedi.

Ali Korkut, ince davranıştan dolayı Aziz Çakan’a ve Terminal Mahallesi sakinlerine teşekkür etti. Korkut, "Hizmet bizim işimiz. Yapmamamız yanlıştır, doğru olan halka hizmet etmektir. Elbette bu şehirde çok yapılacak işler var. Terminal mahallemizin de tüm asfaltını yeniledik. Kazıyıp yeniden bütün sokakları asfaltladık. Çocuklarımız için oyun alanları, futbol sahası, parklar inşa ettik, ediyoruz. Yapılan hizmetlere halktan gelen teşekkür ayrı bir kıymet arz ediyor. Ben kendilerine teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER