ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Eylül 2013 Cumartesi 18:55

Yahyalı Belediyesi, 15 bin ton asfalt döktü


Kayseri'nin Yahyalı Belediyesi, ilçe merkezi ve mahallelerdeki bozuk yolların yapımında 15 bin ton asfalt kullandı. Yahyalı Belediye Başkanı Mehmet Araç, ilçe halkını rahatlatacak alt yapıyı tamamlamak üzere olduklarını belirtti.

        Alt yapı çalışmaları nedeniyle mağdur olanlar bulunduğunu ancak artık alt yapı probleminin kalmadığını söyleyen Araç, "Tek hedefimiz bu çalışma olan yerlerdeki bozulan yolların bakımını yapmak. Şu ana kadar 99 bin metrekarelik alana parke taş döşemesi oldu. Sanayi bölgesine ve bazı mahallelerimizde 110 bin metrekarelik alana da sathi kaplama (soğuk asfalt) kaplaması yapıldı. Hava şartları elverdiği müddetçe parke taş döşeme ve asfalt kaplama işi devam edecektir." dedi.

        Çalışmalardan vatandaşların da memnuniyet duyduğunu kaydeden Araç, "Kısıtlı imkanlarımızla yürütülen bu çalışmalar halkımızın memnuniyeti içindir." diye konuştu.

        Çalışmaları yakından takip ettiklerini kaydeden Araç, "Önemli olan insanımızın daha modern bir ortamda yaşamasını sağlamaktır. Biz de buna gayret ediyoruz." ifadelerini kullandı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER