ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mart 2014 Cumartesi 15:53

'Vatan çocukları, bakan çocuklarının, Zarrabların ırgatları oldu'

Vatan çocukları, bakan çocuklarının, Zarrabların ırgatları oldu


MHP Bafra Belediye başkan adayı Özgür Topkaya, Fener, Koruluk ve Sahilkent köyünü MHP İlçe Başkanı Hüseyin Acar ile birlikte ziyaret etti.

Burada köy sakinlerine seslenen MHP başkan adayı Özgür Topkaya şunları söyledi,"Milliyetçi Hareket Partisi olarak 30 Mart’da yapılacak olan yerel seçimlerle alakalı köy gezilerimiz devam ediyor.Yeni yerel yönetimler yasası, köylerimizi artık bir mahalle statüsü kazandırdı, 30 Mart’dan itibaren köy tüzel kişileri kalkacak sizlerde Bafra’nın yeni bir mahallesi olacaksınız. Bafra Belediyesi Artık 140 mahalleli bir belediye olacak ve hizmetleri artık Bafra Belediyesi’nden alacaksınız. Şimdi biz köylerimizi geziyoruz her köyün asfalt, içme suyu ve çöp sorunu var. Sizin bu sorunlarınızı çözmeye talip olduk, 12 yıllık bir AK Parti iktidarı ve 10 yıllık Ak Parti belediyeciliğinde sorunlarınızın çözülmediğini görüyoruz." dedi.

Topkayadan sonra söz alan MHP Bafra İlçe Başkanı Av.Hüseyin Acar da,“30 Mart 2014 tarihindeki mahalli seçimler, sadece bir mahalli seçim olarak algılanmamalı. Bafra’da göç vermeyen köy var mı? 12 yıldır daimi bir şekilde AK Parti'ye oy veriyorsunuz. Bafra Ovası, Samsun'u ve Karadeniz`i besliyordu. Şimdi bakıldığında, yurdumuzun dört bir yanına göçler oluyor. Bafra köylüsü de köylerinden gidiyor. Banka AŞ'lerin ırgatları olduk. Vatan çocukları, bakan çocuklarının ırgatları oldu. Zarrabların ırgatları oldu. İcralık borç batağında olmayan köylümüz kalmadı. Artık yeter,vatan çocuklarını Zarrabların, bakan çocuklarının ırgatı yapmayacağız. Yapamayacaklar." diye konuştu.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER