ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Aralık 2013 Cumartesi 17:18

Vanlı minik güreşçiler eski Valileri'ni ziyaret etti

Valilik Kupası Serbest Güreş müsabakaları için Bursa’ya gelen Vanlı minik güreşçiler, eski Valileri Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.


Bursa Valisi Münir Karaloğlu; “İnşaallah bu gençlerin içinden önümüzdeki dönemde Ulusal ve Uluslar arası yarışmalarda ülkemizin bayrağını göndere çektirecek sporcular çıkar.” temennisinde bulundu.

Yarın Bursa Atatürk Kapalı Spor salonunda yapılacak olan Valilik Kupası Serbest Güreş müsabakalarına katılmak üzere Bursa’ya gelen Vanlı minik güreşçiler, Vali Münir Karaloğlu’nu tarihi Heykel valilik binasında ziyaret etti. Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Vali Karaloğlu; “Çocuklarımız 29 Aralık Pazar günü ilimizde yapılacak valilik kupası müsabakaları için Van’dan geldi. Bu gün burada eski valilerini ziyaret ediyorlar. Van’da çok güzel bir gençlik var. İyi bir alt yapı var. Son yıllarda sporla ilgili çok güzel bir alt yapı oluştu. Salonların sayısı ve nitelikleri artıyor. Bu konuyla ilgili ferdi sporlar merkezi yapıldı. İnşallah bu gençlerin içinden önümüzdeki dönemde Ulusal ve Uluslar arası yarışmalarda ülkemizin bayrağını göndere çektirecek sporcular çıkar. Biz bu çocuklara güveniyoruz.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER