ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Nisan 2013 Cumartesi 13:22

Vali Yurdakul'dan teşekkür yemeği

Vali Yurdakuldan teşekkür yemeği


Vali Veysel Yurdakul, Bitlis’te bu yıl ilklerle kutlanan ve diğer illere model olan Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde emeği geçenlere yönelik teşekkür yemeği verdi.

Doğum Haftası etkinliklerine katılarak emek veren kurum çalışanlarına, sivil toplum kuruluşları temsilcilerine ve dernek yöneticileri ile Bitlis Valiliği, EURO Bitlis AB Proje Döngüsü eğitimlerine katılanlara, Bitlis’in Tatvan ilçesinde teşekkür yemeği veren Bitlis Valisi Veysel Yurdakul etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür etti. Vali Veysel Yurdakul, “Kursa gelen arkadaşlara; Bitlis’te çalışan, projeye destek veren arkadaşlarımız ile Kutlu Doğum Haftası etkinliklerinde fedakarlıkla çalışıp Bitlis’i Türkiye gündemine taşıyan arkadaşlarımıza teşekkür ederim.” dedi. Vali Yurdakul, Bitlis’in gelişmesi, daha da büyümesi ve yaşam standartlarının daha üst seviyelere çıkarılması için tüm kurumlarla birlikte ellerinden geleni yaptıklarını ve yapacaklarını sözlerine ekledi.

Düzenlenen yemeğe Vali Yardımcıları Akif Pektaş ile Alp Eren Yılmaz, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan, Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, Tatvan Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Beşir Avis, kamu kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, dernek yöneticileri, eğitimciler ve kursiyerlerin katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER