ÖNE ÇIKANLAR :
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 14:31

Vali Yardımcısı Akman’a veda töreni


 Manisa Ahmetli Kaymakamlığı'na atanan Sivas Vali Yardımcısı Necmi Akman için veda programı düzenlendi. Akman, Sivas’ta güzel dostluklar edindiğini söyledi.

Valilikte gerçekleştirilen programda konuşan Vali Zübeyir Kemelek, kendisiyle bir yıl çalışma imkânı bulduklarını belirterek, “Deneyimli, tecrübeli bir arkadaşımız ve mülkî idare amirliğinin her kademesinde görev yapacak donanıma sahip bir arkadaşımız. Görev süresi boyunca yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, yeni görev yerinde ve bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diliyorum." dedi.

Böyle bir program düzenlenmesinden dolayı son derece mutlu olduğunu ifade eden Vali Yardımcısı Necmi Akman, veda konuşmasında şunları söyledi: "Sivas'ta bir yıla yakın süredir görev yapmaktayım. Görev yaptığım bu süre içerisinde Sivas'ta güzel dostluklar kazandım. Tarih ve kültür şehri Sivas'ta görev yapmak benim için büyük bir kazanımdı. Görev yaptığım süre içerisinde maddî ve manevî katkılarından dolayı herkese çok teşekkür ediyorum."

Konuşmaların ardından Vali Zübeyir Kemelek, Vali Yardımcısı Akman’a günün anısına Sivas’ı simgeleyen çeşitli hediyeler takdim etti.

Programa, vali yardımcıları Mustafa Aydın, Vefa Kaya, Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Ali Taş, Emniyet Müdürü Selçuk Kızılay ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan ve kurum müdürleri ile valilik personeli katıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER