ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Temmuz 2013 Salı 11:29

Vali Öztürk, Antalya Liman Başkanlığı ve Serbest Bölge’yi ziyaret etti

Vali Öztürk, Antalya Liman Başkanlığı ve Serbest Bölgeyi ziyaret etti


 Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, çalışma ziyaretleri kapsamında Liman Başkanlığı, Batı Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü, Serbest Bölge Müdürlüğü ve Antalya Serbest Bölge İşletmeciliği AŞ'yi (ASBAŞ) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

        Liman Başkanlığı ile başlayan ziyarette Vali Sebahattin Öztürk’ü Vali Yardımcısı Mehmet Yavuz Liman Başkanı ve yardımcısı karşıladı. Liman Başkanı Murat Müftüoğlu makamında sunum yaparak, Vali Öztürk’e brifing verdi.Liman Başkanlığı'ndan Batı Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne geçen Vali Öztürk’e Bölge Müdürü Ragibe Çoşkun tarafından makamında brifing verildi. Buradan ayrılarak Serbest Bölge Müdürlüğü'ne geçen Vali Öztürk’e Serbest Bölge Müdürü Serpil Kaçaroğlu tarafından makamında brifing verildi.

        Daha sonra ASBAŞ’a geçen Vali Öztürk’ü ASBAŞ Genel Müdürü Zeki Gürses karşıladı. Zeki Gürses tarafından verilen brifingin ardından Vali Sebahattin Öztürk başkanlığında ilk ASBAŞ Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı.

        Toplantının ardından Vali Sebahattin Öztürk serbest bölgede bulunan yat imalatı ve tıbbi malzeme üretimi yapan firmalarda inceleme ziyaretlerinde bulundu.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER