ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 14:18

Vali Koçak, Arıcak ilçesinin sorunlarını dinledi


Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, merkeze bağlı Arıcak ilçesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek, sorunları dinledi.

Vali Ömer Faruk Koçak, Vali Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Arıcak Kaymakamı Zekeriya Göker, İl Emniyet Müdürü Ayhan Buran ve İl Jandarma Komutanı Albay Sefer Resuloğlu ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Arıcak merkezi ile Üçocak, Bükardı ve Erimli beldelerinde incelemede bulundu. Vatandaşların ve çocukların yoğun ilgisi ile karşılanan Vali Koçak, "İlçelerimizin ve beldelerimizin ziyaret edilmesi programımına en uzak beldelerimizle başladık. Sizlerle tanışmaya, buraları görmeye, sorunları yerinde tespit etmeye geldik. Bizden de bir isteğinizin olup olmadığını sormaya geldik. İnşallah diğer beldelerimizi de ziyaret edeceğiz." dedi.

Belediyeleri de ziyaret edip çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Koçak, kamu kurumlarını ziyaretinde devam eden yatırımları da inceledi. Esnaf ziyaretlerinde de bulunan Vali Koçak ve beraberindeki heyet gelen davetleri de kırmayarak iş yerlerinde ve kıraathanelerde vatandaşlarla çay içerek sohbet etti.

İlin valisini ve üst düzey yöneticilerini beldelerinde ve iş yerlerinde görmekten memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, "Sizleri aramızda görmekten çok mutlu olduk, sık sık gelmenizi istiyoruz. Teşekkür ediyoruz" diyerek dileklerini ifade etti.

Vali Koçak da ziyaretin çok verimli geçtiğini ifade ederek, bu ziyaretlerin artarak devam edeceğini, vatandaşlar ile bir araya gelmenin sorunları yerinde tespit etmenin önemli olduğunu kaydetti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER