ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Çok Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Eylül 2013 Cuma 16:50

Vali Hasan İpek ve eşi Gülten İpek ziyaretlerine devam ediyor

Vali Hasan İpek ve eşi Gülten İpek ziyaretlerine devam ediyor


Şırnak’a kısa süre önce atanan Vali Hasan İpek ve eşi Gülten İpek, kurum ziyaretlerine devam ediyor. Vali İpek, Şırnak Devlet Hastanesi acil serviste tedavi gören hastaları ziyaret ederken, eşi Gülten İpek Şırnak Halk Eğitim Merkezi ve Çok Amaçlı Toplum Merkezi’ni (ÇATOM) ziyaret etti.

Şırnak Valisi Hasan İpek, ilk olarak Şırnak Devlet Hastanesi'nde acil serviste tedavi gören hastaları ziyaret etti. Vali İpek'i, Şırnak Devlet Hastanesi acil servis girişinde Şırnak İl Sağlık Müdürü Ahmet Barış, Başhekim Berkay Kılıç ve hastane çalışanları çiçeklerle karşıladı. Acil serviste tedavi gören hastaları ziyaret eden Vali İpek, hastalarla sohbet ederek hastaneye olan memnuniyetlerini sorarak, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Vali İpek, daha sonra başhekimlikte basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıya katıldı.

Hastane ziyaretinin ardından, Şırnak Adliyesi'ne iadei ziyarette bulunan Vali Hasan İpek, burada Şırnak Cumhuriyet Başsavcısı Mesut Arkuntaş tarafından karşılandı. Bir süre başbaşa görüşen ikili, ardından Şırnak Adliyesi'nde görev yapan hakim ve savcılara iadei ziyarette bulundu.

Şırnak'a atandıktan sonra vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Vali Hasan İpek, makamında tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Konuklarını makamında kabul eden Vali İpek'i ziyaret edenler arasında Şırnak’ın ileri gelenleri, vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları ve Cudi'nin Aslanları Spor Kulübü de yeraldı.

Makamında ağırladığı konuklarıyla yakından ilgilenen Vali İpek, hayırlı olsun tebriklerini kabul ederek ziyaretlerinden dolayı konuklarına tek tek teşekkür etti. Cudi'nin Aslanları Spor Kulübü yöneticileri tarafından adına hazırlanan 73 numaralı formayı kabul eden Vali Hasan İpek, hazırlanan bu sürpriz için kulüp yöneticilerine teşekkür etti.

VALİ EŞİ GÜLTEN İPEK DE TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

Vali Hasan İpek'in eşi Gülten İpek ise Şırnak'taki temaslarına ara vermeden devam ediyor. Geldiği günden itibaren ildeki ziyaretlerine başlayan Gülten İpek, ilk olarak Halk Eğitim Merkezi ve aynı binada bulunan Çok Amaçlı Toplum Merkezi’ne (ÇATOM) ziyarette bulundu. İpek, burada Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Kadırhan ve ÇATOM Müdiresi Tayyibe Babat tarafından karşılandı.

Gülten İpek, Halk Eğitim Merkezi'ndeki incelemelerin ardından ÇATOM bünyesinde açılan trikotaj ve nakış kursunun verildiği bölümlere geçti. Burada kursiyerlerin büyük ilgisi ile karşılaşan Gülten İpek, el emeği göz nuru ile yapılan çalışmaları tek tek özenle inceledi. Kursiyerlerin sorunlarını ve isteklerini dinleyen İpek, daha sonra Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Kadırhan tarafından merkezin yaptığı çalışmalar, açılan kurslar ve katılımcı sayıları konusunda bilgilendirildi.

Daha sonra Gençlik ve Kültür Merkezi'nde gençlerle buluşan Gülten İpek, Gençlik ve Kültür Merkezi il asistanı Nazlı Altürk ile beraber merkezi gezdi ve burada yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı. Gülten İpek, merkezde bulunan gençlerle bir süre görüşüp isteklerini ve sorunlarını dinledi.

Son olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bir ziyaret gerçekleştiren Gülten İpek, burada da Mehmet Emin Ergel tarafından karşılandı. Müdürlük bünyesinde açılan dikiş atölyesi ve kuaför kursunu ziyaret eden İpek, kursiyerlerle yakından ilgilenip sorunlarını dinledi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER