ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Mart 2013 Çarşamba 12:12

Vali Altıparmak, hayırsever işadamı Önal’ı ziyaret etti

Vali Altıparmak, hayırsever işadamı Önalı ziyaret etti


 Antalya Valisi Dr. Ahmet Altıparmak ve beraberindeki heyet, Korkuteli’nin hayırsever işadamlarından İrfan Önal ve babası Osman Önal’ı iş yerinde ziyaret etti.

İrfan Önal ve babası Osman Önal tarafından karşılanan Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Antalya Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kemal Korkmaz, Antalya İl Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, aile ile bir süre sohbet etti. Altıparmak, "Bugün bir eğitim hizmeti dolayısıyla teşekkür etmek üzere kendilerini ziyaret ediyoruz. Bizim eğitim hizmetlerine katkıda bulunanlara millet olarak teşekkür borcumuz var ve bu teşekkür geleceğin de teşekkürü, çünkü bu öyle kalıcı eser ki burada çocuklarımız yararlandıkça, nesiller içerisinde hep teşekkür ve hayır duaları gelecektir." dedi.

İrfan Önal, Korkuteli’ne babası Osman Önal adına 24 derslikli bir okul kazandırdıklarını, daha sonra annesi Meryem Önal adına bir kız yurdu yaptığını, şimdi ise ilçeye yeni bir okul kazandırmak için çalıştığını ifade etti. Önal, "Sayın Valimizin buraya kadar gelerek bizleri ziyaret etmesi bizleri memnun etti. Önal ailesi adına teşekkür ediyorum." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER