ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Kar Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2013 Çarşamba 21:20

Uşak Organize Sanayi Bölgesi heyeti hastaneyi ziyaret etti

Uşak Organize Sanayi Bölgesi heyeti hastaneyi ziyaret etti


Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım ve UOSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından inşa edilen 400 yataklı yeni Uşak Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Ziyarete UOSB Yön. Krl. Bşk. Ali Yıldırım, Bşk.V. Mehmet Sesli ve Yönetim Kurulu üyelerinden Mehmet Kavak, Fahri Polat ve Süha Uçar katıldı. UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerini Uşak Devlet Hastanesi Yöneticisi Mutlu Vurkun ve Uşak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tamer Mican karşıladı.

Ziyarette konuşan Uşak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tamer Mican, Başkan Ali Yıldırım’a hastane bünyesinde açılan branşlar, yeni katılan hekimler ve yenilenen tıbbi cihazlar hakkında bilgi verdi. Hizmet kalitesini artırmak için özverili çalışmalar yaptıklarını belirten Mican, 5 branşta 24 saat sağlık hizmeti verdiklerini söyledi.

Uşak Devlet Hastanesi Yöneticisi Mutlu Vurkun, Uşak Devlet Hastanesi’nin halka en iyi hizmeti sunmak için çalıştığını belirtti. 3 yeni acil tıp uzmanı ile acil vakalara uzman düzeyinde 24 saat hizmet verdiklerini kaydetti. Hizmet kalitesini artırmak amacıyla hastane bünyesindeki bazı tıbbi cihazların yenilendiğini yeni atanan endokrinoloji uzmanı sayesinde diyabet ve tiroit başta olmak üzere tüm endokrin hastalıkları için hastaların il dışına gitmek zorunda kalmayacağını ifade eden Mutlu Vurkun, “Hastanemizde yakın zamanda yeni branşlar açıldı. Bazı tıbbi cihazlarımız yenilendi. Daha iyi hizmet sunmak için hekimlerimiz ve çalışanlarımız fedakârca çalışıyor. Acil vakalardaki yoğunluk önemli şikâyetlerden bir tanesiydi. Bu sorunu gidermek için 3 acil tıp uzmanı bulundurmaya başladık. Bu sayede 24 saat süreyle acil vakalara uzman düzeyde ilk müdahale yapılmaktadır.” diye konuştu.

UOSB Yön.Krl. Başkanı Ali Yıldırım, Uşak Devlet Hastanesi'nin teknolojik donanım, kaliteli ve modern hizmet anlayışı ile halkımıza hizmet etmesinin Uşak için önemli bir kazanç olduğunu vurgulayarak, bölgeye yapılan yatırımlarla Uşak'ın geliştiğini ve refah seviyesinin arttığı bir şehir haline geldiğini belirtti. Yeni açılan hastane binasının kurumsal bilgi ve teknik donanım açısından sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olduğunu söyleyen Başkan Ali Yıldırım, sağlıkta yüksek standartların önemine değindi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER