SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Kasım 2014 Salı 15:41

Ülkü Ocakları tiyatro ile uyuşturucuya 'hayır' dedi

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/ulku-ocaklari-tiyatro-ile-uyusturucuya-hayir-1489268-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ulku-ocaklari-tiyatro-ile-uyusturucuya-hayir-1489268-622x360.jpg
Ülkü Ocakları uyuşturucuya hayır dedi

Ülkü Ocakları Osmaniye İl Başkanlığı, gençliğin baş düşmanı olan uyuşturucunun zararları ve ailelilerin üzerine düşen görevleri anlatan 'Cehalet' adlı tiyatro gösterimi Şekip Ersoy Kültür Merkezi'nde yapıldı.


Ülkü Ocakları, terör örgütünün finansman kaynağının büyük bölümünün uyuşturucu satıcılarından sağladığını belirten Ülkü Ocakları Osmaniye Şube Başkanı Fatih Eroğlu, "Ülkü Ocakları olarak uyuşturucuya karşı her şart ve zeminde mücadele edeceğiz. Ne yazık ki son zamanlarda bizleri kaygılandıran, ocaklarımıza ateş düşüren madde bağımlılığı artsa da umutluyuz. Çünkü en değerli varlıklarımızı bizlerden almaya çalışanlara Ülkü Ocakları müsaade etmeyecektir." dedi.

Cehalet adlı tiyatro gösteriminin ardından hediye takdimi yapıldı ve program sonlandırıldı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Maket uçaklara büyük ilgi

SONRAKİ HABER

Bastonuyla Folklor Oynuyor

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.