ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2013 Pazar 13:08

UHKİB eğitimlerine devam ediyor

UHKİB eğitimlerine devam ediyor


Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (UHKİB), üyelerinin gelişimine yönelik hazırladığı ve uygulamaya koyduğu yıllık eğitim planı çerçevesinde 'photoshop' eğitimi düzenledi.

Web Tasarım Eğitmeni Burak Karaoğlu tarafından UHKİB Eğitim Salonu’nda 2 gün boyunca verilen eğitimler sonrasında katılımcılar, temel, orta ve ileri düzeyde Photoshop kullanımı konusunda genel olarak bilgilendirildi.

Web Tasarım Eğitmeni Burak Karaoğlu şu açıklamalarda bulundu: "2 günlük eğitim alan katılımcılara, temel olarak görüntü işleme, düzeltme ve boyama tekniklerini ile basit maskeleme işlemlerini gösterdik. Bu eğitime katılanlar, herhangi bir görüntüde eklemeleri, kırpmaları, deformasyonları, düzeltmeleri, bazı tekstile yönelik desen giydirme ve desen fırça maskeleri kullanabilecekler. Photoshop programının yaygın olarak kullanıldığı bir sektör olan hazırgiyim sektörüne verilen bu eğitimler umarım faydalı olmuştur."

Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin üyelerine yönelik programları farklı konu başlıkları ve uzmanlarla devam edecek.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER