ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Nisan 2014 Çarşamba 11:33

Ücretsiz halı dağıtımı izdihama yol açtı

Ücretsiz halı dağıtımı izdihama yol açtı


Kırıkkale’de Doğu Caddesi’nde bir mağaza açılışında ücretsiz halı dağıtması izdihama yol açtı.

Ücretsiz halı dağıtılacağını duyan vatandaşlar sabahın erken saatlerinde mağaza önünde beklemeye başladı. Uzun bir bekleyişten sonra mağaza kapıları açıldı. Açılan kapı ile insanlar ücretsiz halılara hücum etti. Halıları alanlar mutlu olurken, alamayanlar ise parayla halılarını alarak evlerinin yolunu tuttu. Dağıtım sırasında özürlü bir kızın halıyı alamaması üzerine işletme sahipleri kendi elleriyle halıyı verdi. Bu hareket diğer müşterilerinin takdirini kazandı. Öte yandan halı mağazasında 2 liradan paspas satılması izdihamı daha da attırdı.

Markalı ürünleri yarı fiyatına satarak insanların bütçelerine katkı sağlamayı hedeflediklerini açıklayan işletme sahibi Mehmet Taşkıran, “Açılışta mağazaya giren ilk 25 kişiye ücretsiz halı dağıttık. Burada hedefimiz müşterilerimize kaliteli ürünlerin ucuza alındığını göstermekti. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum.” dedi.

Kampanyanın yaklaşık 1 ay devam edeceğini belirten Taşkıran, “Özellikle düğün yapacakların kampanyayı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum. Bu fiyatta bu kaliteyi bir daha getiremeyiz.” diye konuştu.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER