ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 12:50

Türk Telekom Diyarbakır İl Müdürlüğü Türkiye birincisi oldu


Türk Telekom Genel Müdürlüğü tarafından uygulanan "İller Yarışıyor" programında Diyarbakır İl Müdürlüğü birinci oldu.

Türk Telekom Diyarbakır İl Müdürlüğü’nde düzenlenen ödül törenine Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Hakten Yaşar Kılıç katıldı. Kılıç, birincilik kupasını Diyarbakır İl Müdürü Erhan Balık'a verdi. Ödül töreninde konuşan Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Hakten Yaşar Kılıç, kurum olarak 21 bin 500 kişiyle hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi. Diyarbakır'ın kendileri için çok kıymetli bir il olduğunu belirten Kılıç,"Geçtiğimiz ay Diyarbakır, Türkiye birincisi oldu. Emek veren herkese teşekkür ediyorum. 81 ilde il müdürlüğüyle ilçelere köylere varıncaya kadar 170 yılı aşkın süredir bütün müşterilerimize hizmet veren bir şirketiz. Yakın zamanda en karlı şirket ödülünü aldık. Böyle büyük bir şirketin başarısının en büyük sırrı bütün çalışmalarında müşterilerini odaklı noktasına koyması ve en iyi en kaliteli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmesidir. Bunu yapabilmek amacıyla da yurdun 4 tarafından 21 bin 500 çalışanıyla Türk Telekom bütün müşterilere hizmet vermeye devam ediyor." diye konuştu.


İnternet dünyasında en gelişmiş teknoloji olan fiber teknolojisini ülkeye kazandıranın Türk Telekom olduğunu ifade eden Kılıç, 170 bin kilometreyi aşkın tüm Türkiye'nin illerini birbirine bağlayan Fiber altyapı kurduklarını belirtti. Her saat 9 km fiber çektiklerini söyleyen Kılıç, Bu fiberlerle tüm Türkiye'yi daha yüksek teknolojiye kavuşturmaya devam edeceklerini belirterek, "Fiberle Türkiye'yi tanıştırdıkça internet hızları sabit geniş band hızları genişliyor ve müşteri deneyimi daha fazla artıyor." dedi.
Konuşmalarının ardından Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Hakten Yaşar Kılıç, , Diyarbakır'ın başarı kupası ve plaketini kurum müdürü Erhan Balık'a verdi.
Türk Telekom Diyarbakır Müdürü Erhan Balık ise elde ettikleri başarının kurumdaki tüm çalışanların başarısı olduğunu söyledi. Balık, bu ödülün çalışma arkadaşlarının daha iyi hizmet etmeye teşvik edeceğinden de şüphesinin olmadığını kaydetti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER