ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Hafif Yağmur
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Nisan 2014 Salı 19:56

Türk Eğitim Sen'den anlamlı 23 Nisan Bayramı kutlaması

Türk Eğitim Senden anlamlı 23 Nisan Bayramı kutlaması


Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki sendika yöneticileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Gülşehir İlçesi Karacaşar İlkokulu öğrencileri ile birlikte kutladı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı her yıl başka bir okulda kutlayarak milli bayram coşkusunu öğrenciler ile paylaşmak isteyen sendika yöneticileri, geleneksel hale getirdikleri bu etkinlik programında okulda öğrenim gören öğrencilere de çeşitli hediyeler verdi.
Okul yöneticilerine Türk Bayrağı ve bilgisayar sarf malzemeleri bağışlayan sendika yöneticileri, okulda öğrenim gören 300 öğrencinin de bayramını kutlayarak her öğrenciye Türk Bayrağı, balon ve çikolata hediye etti. Sendika başkanı son olarak okulda görev yapan öğretmenlere karanfil takdim etmeyi de unutmadı. Türk Eğitim Sen Şube Başkanı Uğur, “Milli bayramlarımızın halka açık alanlarda toplu bir şekilde kutlanmasının yasaklanması kararı bizlerin daha büyük bir şevk ile okullarda bayram kutlamasına neden olmuştur. Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi dini ve milli değerleri yaşamak ve yaşatmak adına her zaman olduğu gibi bugün de görev üstlenmektedir. Yıllardır olduğu gibi yine ülkemizin geleceği çocuklarımız ile bayram coşkusunu yaşadık, bu vesileyle tüm ulusumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu ve mutlu olsun.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER