ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ağustos 2013 Çarşamba 11:47

TSE, Yenimahalle’yi tescilledi

TSE, Yenimahalleyi tescilledi


Ankara Yenimahalle Belediyesi, TSE’nin Kalite Yönetim Sistemi’nden üst üste 3’üncü kez başarı belgesi aldı. 2003 yılından bu yana her yıl yapılan tetkikler sonucu 3 yılda bir yenilenen ISO- 9001 belgesine üçüncü kez hak kazanan Yenimahalle Belediyesi’ne bu başarısından dolayı Uluslararası Tanınırlık Belgesi de verildi. Ankara’da bu belgeyi alan ilk belediye olan Yenimahalle Belediyesi adını tüm dünyaya duyurmuş oldu.

Her sene, bir önceki yıldan daha üstün başarı gösteren Yenimahalle Belediyesi, 3 yılda bir yenilenen Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni 3’üncü kez kimselere kaptırmadı. ISO 9001 standardı, halkın memnuniyetini artırmayı amaçlayan kalite yönetim sisteminin şartlarının hayata geçirilmesine göre belirleniyor. Halka verdiği sözleri tutması ve vatandaş memnuniyeti ile ilgili kaliteyi artırması nedeniyle üst üste 3’üncü kez bu belgeyi kazanan Yenimahalle Belediyesi’ne bir de Uluslararası Tanınırlık Belgesi verildi. Bu belgeyle tüm dünyaya adını duyuran Yenimahalle Belediyesi Ankara’da bu belgeyi alan ilk ve tek belediye oldu.

"GURURLUYUZ"

Yaşar, "Bu iki belgeyi almak onur verici bir duygu. Halka verdiğimiz her sözü tutuyoruz. Doğru dürüst hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığını böyle almak ve takdir görmekten dolayı gururluyuz. Göreve geldiğimiz günden beri, çalışma prensiplerimizden, halka hizmet anlayışımızdan ödün vermeden çalışıyoruz." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER