ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 14:01

TÖTM Başhekimi Aslan’dan Nalçacı’ya plaket

TÖTM Başhekimi Aslandan Nalçacıya plaket


İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi (TÖTM) Başhekimi Yrd. Doç. Mehmet Aslan, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı’ya hastanelerine katkısı nedeniyle plaket verdi.

    Yrd. Doç. Dr. Mehmet Aslan, TÖTM Müdür Yardımcısı Ahmet Sönmez ve TÖTM Kan Bankası Koordinatörü Mehmet Cemal Gökhan ile Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı’yı ziyaret etti. TÖTM Başhekimi Mehmet Aslan, ziyarette yaptığı konuşmada, “Kültür A.Ş. Genel Müdürümüz Sayın Murat Nalçacı Bey uzun süredir hastanemize destek vermektedir. Hastanemize sunduğu katkılardan dolayı kendisine bir plaket sunumumuz olacak.” dedi.

    Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Nalçacı, “Turgut Özal Tıp Merkezi dünyanın sayılı hastaneleri arasında. Malatya’nın bölgenin ve Türkiye’nin göz bebeği Turgut Özal Tıp Merkezi’nin her geçen gün gelişiyor ve son zamanlarda yaptığı çalışmalarla adından söz ettiriyor. Turgut Özal Tıp Merkezi’ne ne kadar katkı sunsak azdır. Beni plaketle onurlandıran başta Hastane Başhekimiz Mehmet Aslan Hocam olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER