ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 16:15

Tosya Belediyesi hizmet ağını genişletiyor


Kastamonu Tosya Belediyesi, yeni yılda parke üretimi ve işçiliği alanındaki hizmet ağını genişletmeye devam ederken, şehir merkezindeki tamir çalışmalarına da hız verdi.

İlçenin ara sokaklarına kadar parke hizmetini götürmeye çalışan Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, son olarak Hacı Pir Mahallesi Cengiz Topel Sokak’ta çalışmalarını tamamladı. Soğuk hava şartlarına rağmen aralıksız çalışmaların yürütüldüğü ilçede Rıhtım Boyu üzerinde bulunan yürüyüş alanlarındaki bozuk kısımların da tamiratı kısa süre içinde tamamlanacak. Ayrıca, Camiatik Mahallesi Çiftçi Sokak’ta parke bakım ve onarım çalışmaları da tamamlanmış durumda. Belediyeden konuyla ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Daha iyi hizmet verebilmek ve hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırmak için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. İlçe ulaşımında aksaklıklar olmaması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Revize çalışmaları sırasında bize azami ölçüde duyarlılık gösteren ve desteklerini esirgemeyen kıymetli Tosyalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.” 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER