ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
AJANSTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2013 Salı 12:26

Terme Emniyet Müdürü Çelik göreve başladı

Terme Emniyet Müdürü Çelik göreve başladı


Terme Emniyet Müdürü Ahmet Çelik, göreve başladı. Çelik, ziyaretine gelen basın mensuplarına yaptığı açıklamada öncelikli misyonlarının halka hizmet etmek olacağını, emniyetin kapısının vatandaşa 24 saat açık olduğunu söyledi.

Herkese eşit mesafede hizmet edeceklereni aktaran Çelik, "Kim olursa olsun burada farklı gruplardan, faklı kesimlerden insanlar bulunmaktadır. Burada bizler tarafsız bir şekilde herkese eşit ve şeffaf bir çalışmada bulunacağız. Bunlar bizim temel ilkelerimizdir. Devleti temsil eden ciddi ve vakur bir görev anlayışında bulunacağız. Hep beraber sağlıklı bir şekilde alnımızın akıyla Terme’ye hizmet etmeyi düşünmekteyiz.” dedi.

Terme Eminiyet Müdürü Ahmet Çelik ziyaretine gelenlerle de sohbet ederek, ”İlçeyi yeni tanıyoruz, bizde bu bölgenin insanıyız. Halkımız her şeyin en iyisine layık. Biz de her türlü sorunda halkımızın yanında olmaya çalışacağız. Kurallara uyulmadığında taviz vermeyiz. Devletin otoritesini sarsmadan idari konularda her zaman halkımıza insanımıza yardımcı olmaya çalışacağız. Amacımız kanunun dışına çıkmadan çözüm üretmektir.” dedi.

Yeni emniyet binasının hazır vaziyette ve yılbaşında tamamlanması planlanlandığını da aktaran Çelik, bütün birimlerle orada hizmet vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER